Muž nejvěrnější přítel ženy

29. listopadu 2016 v 21:18 |  Mars a Venuše
Dlouho jsem přemýšlela jaký tam dát přídavné jméno, ale myslím si, že tohle je nejvhodnější. Protože pokud získáte muže jako nejlepšího přítele, už v životě nenajdete věrnějšího chlapa. Nemusí s vámi spát, možná s vámi bude spát, ale po skvělém filmu u kterého jste společně brečeli smíchy a říkali si: "Koukni, no tak koukej se to je jak ty!"

Kdo už nějaký můj článek četl ví, že já strašně ráda škatulkuji do různých příkladů. Dnes ale napíšu spíš o tom, jaký může mít takový kamarád s penisem mít přínos do života ženy. Nebo spíš jaké si myslím, že to má výhody, kromě přátelství na celý život. Samozřejmě teď neběžte nikam aby jste popadli nějakého chlapa a oznámili mu, že jste mu přischla do konce života na krku a bez sexu. To by asi s křikem utekl a mumlal si něco o pomatených ženách.
Hodně lidí si myslí, že přátelství mezi ženou nemůže existovat bez sexuálního napětí. Ano opět sex! Znáte to prachy a sex točí světem ale tady je to jinak. Takový vztah vážně může fungovat. Proč žena nemůže mít sex se svým nejlepším přítelem?
Je to jednoduché. Víte s kým a někdy i s čím vším spal, co jsi vyzkoušel, jakou novou polohu, jak hluboko, trapné věci které by své partnerce neřekl, a tak dále. Z jeho sexuálního života znáte tolik věcí, že vás už ani nenapadne na něj myslet jak na sexuální objekt. Časem se z něj stává bráška, je to člověk, který o vás pečuje i když váš přítel už nemůže.
Jestli je to kvůli tomu, že se se svým spolubydlícím pohádáte a běžíte kamarádovi brečet na rameno nebo jenom si zanadávat aby vás někdo vyslechnul, protože nemíníte otravovat kamarádku, která nad tím mávne rukou se slovem chlapi. Dostanete na danou věc mužský pohled na věc. A řekněme si na rovinu, kdo my nechtěl vědět, co se jim honí v hlavě. (Neřešte dvojsmysl.)
Můžu s rukou na srdci říct, že kdybych se před ním vysvlíkla tak mi maximálně řekne, abych zhubla. Nebo když někam jdeme, poradí mi co si vzít na sebe abych nevypadala jak bačkora. V hodně věcech mi pomáhá jeho mužský názor, tak vím co řešit a co ne. Znáte to, řešíme téměř každou pitomost a on mě drží, abych to nedělala.
Nejlepší jsou akce, přítel vás pustí a ani nebude bručet. Přece chlapa na ochranku sebou máte, nemůže se vám nic stát. Působíte jak odstrašovač pro ošklivky a dohazovačka pro ty krásky, samozřejmě po nějaké době už víte co ano a co ne. Současné přítelkyně jsou z vás nervóznější než z jeho mámy protože pořád jste ta, která ho zná nejlíp. A i když na nějakou dobu si najde holku a kvůli nadmíře sexu a zamilovanosti na vás momentálně nemá čas, víte, že pak dojde.
Tenhle člověk většinou ví o vás vše, ano zní to hrozivě, ale hodně věcí to ulehčuje. Ví co koupit k narozeninám bez toho aby, jste si o to řekli. Objedná pizzu, a i když jíte každou jinak, zařídí to tak aby vaše půlka byla ta dokonalá pro vás, a pak po vás dojí kraje. Hádáte se večer o tom, jaký si pustíte film i přesto že oba máte rádi stejný druh. Zní to jak dlouholeté manželství?
Po tak dlouhé době jste skoro jak manželé, i když okolí to nechápe. My například s chutí rozšiřujeme o sobě drby, posledně to bylo ohledně toho, že se máme brát. Divili by jste se jak lidi na to rychle skočí když vás mají zažité jak jedinečnou dvojku. Je pozoruhodné, jak může být sranda sehrát scénku klidně na parkovišti před supermarketem, že se rozvedete a pak v autě se dusit smíchy.
Odjakživa tvrdím, že ten můj nejlepší kamarád mi přischnul, ale není to tak. Já bych se ho už ani nevzdala, je to taková kamarádka, která má ráda auta a kope za jiný tým než vy. Pokud takového kamaráda máte, držte se ho. My máme tolik společných historek, že bych je dokázala vypisovat snad do rána, i když vynechám naše rozváděcí scény.
Pořád říkám, že máme ideální vztah, pokud na staré kolena zůstaneme sami tak si koupíme dům. Já budu vařit, on bude spokojený. On bude opravovat auto, já budu spokojená. Každý budeme mít někoho do postele, oba budeme spokojení. Je to typ chlapa, s kterým bych si dokázala představit bydlet, ale tím by to haslo. Proto se říká, když najdeš dokonalého chlapa tak z něj udělej kamaráda, protože ho už nikdy neztratíš.
Hlavně nezapomínejte, svému mužovi doma musíte říct, jak ho milujete, ale nejlepšímu kamarádovi stačí říct, že je blb a že chcete jeho kousek pizzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama