Nejhorší dary od opačného pohlaví

29. listopadu 2016 v 21:20 |  Mars a Venuše
Dlouho jsem přemýšlela, jestli napsat tento článek, nakonec jsem se rozhodla, že ano. Každý tvrdí jak Vánoce jsou o klidu, míru a pokoji. Ale já si myslím, že je to i o dárcích. Nejde tady o to, že pocítíme zklamaní při nevhodném daru, ale spíš o to abychom darovali ten správný. Na co kupovat někomu ponožky když mu neudělají radost?

Dávat dárky se stalo formální nutností, znám kopu lidí co nad dírkami začnou přemýšlet při první Vánoční reklamě ale taky takové co si to nechávají na poslední chvíli. Je jasné, že aby jste někomu dali správný dar je potřeba toho člověka dostatečně poznat. Nejen to, dokonce musíte tušit, po čem touží. Otázka co chceš k Vánocům je tak častá v prosinci jak to že už nebývá na Vánoce sníh.
Jenže co odpovědět? Ženy většinou řeknou, že muž něco vymyslí, přitom v srdci tajně doufají, že dostanou vysněnou věc. Ale jak ji chcete dostat, když si o ni neřeknete? Bohužel u muže to nefunguje tak že si to zjistí, dokonce ani, když to řeknete kamarádce. A tak hodně žen bývá na Vánoce zklamané.
Jenže co muži? Odpovědi typu, já nevím, je mi to jedno nebo já nic nepotřebuji, nám taky nic neulehčují. Kupovat chlapovi každý rok voňavku je taky o hubu. Jenže co jiného? Koupit drahou hru na počítač, něco do auta když se do toho nevyznám, omotat se mašlí a doufat že to bude geniální plán? Samozřejmě mi to nedalo a zeptala jsem se svého okolí. Nejsou nijak seřazené od nejhorší po nejnejhorší. Ale taková inspirace co většinou by muž neměl dát ženě nebo opačně. Většinou jde o dárky, které člověk nechce nebo si je radši koupí, vybere sám. Však můžete posoudit sami.
Nejhorší dárek od muže pro ženu:
-Nevěra: Není to žádný med se dozvědět na Vánoce, že vás chlap podvádí.
-Zapomenout na dárek: Uznávám, stane se to například na svátek, ale Vánoce? Největší propaganda roku, téměř všude, a on na to zapomene?
-Rozejít se s ní: Není to ideální načasovaní, obzvlášť když mají být vánoce časem rodiny. Ale žena si muže najít pozitivum že je v akci vaječný konak.
-Oblečení ve špatné velikosti: Ano, ano je to trestné. Dostane malou podprsenku a je problém, má zhubnut nebo co si o tom má myslet? Dostane velkou podprsenku a je opět problém, to jako ji příroda obdařila málo?
-Dárek pro muže: Dělá to dost lidí, muž si vybere co se mu libí, zabalí to, dá to ženě a doufá, že ji to pak zkonfiskuje. Koupil dárek jí, má z něho radost on a dva problémy jsou vyřešené. Ne tohle taky nefunguje.
-Babiččina voňavka: Ruská, ťamanská, levná a smrticí, takové něco co byste ani nenastříkali na hajzl po čtyřech dnech čočky. Na parfémy a vůně je potřeba dát pozor, každé voní něco jiného. Takže to že prodavačka v DM řekne, že se jí to bude líbit a vytříská z vás osm set, neznamená to, že sklidí úspěch.
-Alkohol: Je obecně známo že je fajn, ale po osmi letech vztahu dostat k vánocům flašku vodky není terno. Pokud máte doma ženu, dívku, spíš ženu co například pije víno tak taková sada na víno je fajn i s pár flaškami kvality ale krabičák a otvírák od ťamanu bych nedoporučila.
Nejhorší dárek pro muže od ženy:
-Nevěra: důvod viz výš.
-Rozchod: důvod viz výš.
-Vysavač: Jsou i pořádkumilovní chlapi, ale vážně, vysavač a to s ním má jako něco i dělat? Nespletla jste si visačku, když jste balila dárky?
-Vibrátor: Světe div se, může ho dostat i chlap. Netuším, jestli je to naznačení k tomu, aby se to naučil tak jako vibrátor, ale nepřijde mi to jak ideální dárek.
-Romantická knížka: Když jednou není romantik tak ho z něj nevychováte ani naučnou literaturou.
-Pozitivní těhotenský test: Hezký dárek po několika letech spolu, když už máte vizi společné budoucnosti, ale oba ne jen vy. Jenže pokud jste se poznali na Mikulašském večírku tak to moc příjemný dárek nebude.
-Náznakové dárky: Takové to koupím mu štětce a barvu a možná pochopí, že je potřeba vymalovat obyvák. Ne dámy, bohužel mám pocit, že nepochopí.
-Papuče: Nejlépe s kožešinou, co nosil ještě pra pra pradědeček a tak o dvě tři čísla pro jistotu menší.
-Oblečení: Udělat z chlapa si Kena, navlíknout do svetru a košile, když nosí trička a koženou bundu, bude mít určitě radost!
Přeji všem pěkné nadcházející svátky, držte nervy na uzdě, když se budete o něco rvát v obchodě a myslete na to, že vždy se to dá zachránit ručně dělaným dárkem, nebo poukazem na společné chvíle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama